Logopedžių refleksija EES paskaitai

Logopedžių refleksija EES paskaitai

Standartinė Grupioke » 2012 Vas 22, 16:43

Elgesio ir emocijų sutrikimai.. Nors paskaitos pavadinimas neskamba labai sudėtingai, tačiau pradedant gilintis į šią temą kyla daug klaustukų. Taigi, tikiuosi, kad į visus kylančius ar dar tik iškilsiančius klausimus bus atsakyta. :?
Ruošiantis paskaitai tikrai nėra lengva perprasti duotą užduotį, ypač jei nori pasirodyti kuo geriau. Na taip, galiu prisipažinti, kad kartais stengiesi vien dėl įvertinimo, ir tik po tam tikro laiko supranti, kad didžiausia dovana buvo pasisemta darbo grupėje patirtis ir naujos žinios. Kaip bebūtų, gerai pasiruošti skatina ir dėstytojos reiklumas ir griežtumas (bent jau kol kas :D ). Bet kokiu atveju, nors laukia dar tik antrosios EES pratybos, apie vaikus kurie turi EES jau dabar žinau dvigubai daugiau nei iki šiol. Tikiuosi, kad mano žinių bagažas didės, o akiratis plėsis kiekvieną savaitę. :geek:
Grupioke

Re: Logopedžių refleksija EES paskaitai

Standartinė jevage » 2012 Vas 22, 21:29

O man dėstytoja visai nepasirodė griežta... Gal labiau teisinga. Savotiškai įdomi buvo paskaita, reikia tikėtis, kad ir kitos tokios bus. Šiaip man patiko, kad ji pasako mūsų pačių trūkumus bei privalumus, kas gerai, o kas nelabai. Bet nepatiko kažkokios jos replikos, neprisimenu dabar kokios, bet kažkodėl užkliuvo. O ir taip, tokia gan nenuobodi paskaita. :geek:
jevage

Standartinė Ieva » 2012 Vas 24, 13:06

Man asmeniškai paskaita patiko, nes nereikėjo pusantros valandos nuobodžiai prasėdėti besiklausant teorijos. Man patinka, kad dėstytoja leidžia pirmiausia mums išsakyti privalumus ir trūkumus grupėms kurios pristatinėja ką nors, o pati vėliau priduria ir savo pastabas. Šaunu, kad leidžia dirbti grupėmis, nes darbo tikrai yra daug, iš tikrųjų kartais net nesuprantu ką nuo ko pradėti, bet padiskutavus grupėje viskas tampa iškart aiškiau :) Man atrodo, kad dėstytoja tikrai yra griežta, nes kartais menkiausias klaidas pabrėžia, bet kaip kažkuri kolegė ir minėjo tai leidžia tik dar stropiau ir atsakingiau atlikti paskirtas užduotis, nes aišku visada norisi kuo geresnio pažymio :D o siekdamos geresnio pažymio įprasime viską daryti taip kaip reikia, o tai tik į naudą.
Ieva

Standartinė cherry888 » 2012 Vas 24, 20:29

na ką gi:)kai buvo pirmoji paskaita ir teorijos,tai susidariau nuomonę,kad tikrai daug reiks įdėti darbo,kad gauti aukščiausią įvertinimą:)o tai juk labai svarbu:)laboratorinių darbų metu,dirbame tikrai stropiai,ir manau tai yra gerai,nes reikia tobulėti.Dėstytoja tikrai atsakingai žiūri į mūsų atsiskaitinėjimus,ir gerai kad pasako kas būna negerai ir suteikia daug patarimų,kuriuos galėsime panaudoti ateičiai:)gaila,kad kai kurios kolegės nemoka priimti kritikos,o mes juk studentės,siekiame tobulėti,kuo daugiau išmokti,juk tam ir einame studijuoti,jei viską žinotume,kam gi mums tos paskaitos,eikime dirbti;)))Tačiau manau ,kad šios paskaitos tikrai pridės mums daug patirties ir žinių:)
cherry888

Standartinė krabambole » 2012 Kov 01, 13:31

Sveikos,

O aš manau,kad griežta dėstytoja kaip tik stimulas daugiau dirbti ir neapsileisti,nes kuo toliau,tuo bus sunkiau.:) Na manau ta paskaita yra iššūkis,kurį kas kartą norisi išnagrinėti iki tobulumo.Dėstytoja man pasirodė teisinga,nes ne kiekvienas dėstytojas norėtų,kad studentas jo kas kart klausinėtų,kai iškyla neaiškumų.Dėstytoja griežta,bet teisinga.Pamatysit,po 6 metų prisiminsit tik tuos dėstytojus,kurie buvo griežti ir jus kažko išmokė.:)
krabambole

Standartinė logopede » 2012 Kov 01, 19:40

Sveiki,

Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad ši paskaita ir joje pateikiama informacija svarbi ne tik kaip būsimoms logopedėms, tačiau ir mums visoms merginoms kaip būsimoms mamoms. Šiandien, paskaitoje pažiūrėjus video medžiagas supratau, kad kiekviena mama nori turėti sveiką, protingą vaiką, tačiau ne visada taip nutinka. Svarbiausia tokioje situacijoje nenuleisti rankų ir bandyti įžvelgti pozityvių dalykų. EES paskaita man pasirodė įdomi tuo, kad dažnai mes pačiom turim gilintis ir ieškoti informacijos, siekdamos suprasti kas tai per sutrikimas, kokie sunkumai šiuos sutrikimus nulemia. Taip pat seminarų metu viena kitai pareiškiame kritiką, į kurią mano manymu, svarbu atsižvelgti, nes mes nekonkuruojam, o mokomės dėl to pačio tikslo - siekiam gauti žinių, kurios padės ugdant vaikus, kuriems reikalinga mūsų pagalba.
logopede

Standartinė studente1 » 2012 Kov 06, 18:24

manau paskaita tikrai įdomi, laikas joje neprailgsta :) Paskaitoje pateikiama daug naudingos informacijos, kuri padės dirbant su vaikais. Patinka tai, kad mums leidžiama pasireikšti pačioms, paaiškinti kaip mes suprantame temą ar konkrečią situaciją. Dėstytoja labai supratinga, nors kartais ir kalbame ne į temą, ji nepuola aiškinti, kad nusišnekame. Nepatinka tai, kad kai reikia dirbti grupėmis išryškėja konkurencija tarp grupių, kuri vėliau gali peraugti ir į asmeniškumus..
studente1

Standartinė Grupioke » 2012 Kov 06, 21:11

Visų pirma, norėčiau pritarti Krabambole'i, kuri sako, jog šią dėstytoją prisiminsim ir po šešerių metų :} Ir iš tikrųjų, daugumos čia pasisakiusių nuomonei pritariu.. Mes tikrai dar nelabai mokame priimti kritiką ir norime linkti į asmeniškumus.
Nors pradžioje buvau susidariusi visai kitokį įspūdį apie paskaitos pobūdį, dabar man vis labiau pradeda patikti. Labai patinka, kad yra naudojama gana daug vaizdinių priemonių, ne gana to, mes stebime ir nagrinėjame įvykius kurie tikrai vyksta realiame gyvenime. Kitaip tariant mes jau galime "pačiupinėti" kas tai yra. Tikrai įdomu nagrinėti sutrikimus, kai galime pamatyti jų pavyzdžius gyvai.
Grupioke

Standartinė Juste » 2012 Kov 08, 22:17

Man ši dėstytoja taip pat patinka. Jos paskaitos netradicinės, labai daug praktikos. Ypač smagu analizuoti pateiktas užduotis apie vaikus, kur reikia rasti problemą, sprendimo būdus. Truputėlį nustebino, kai išdalino korteles, vardams. tačiau tai gan geras sprendimas, nes kreipimasis vardu lyg ir suartina žmones, tad bendravimas tampa malonesnis, sumažėja susivaržymo. manau, tai viena iį paskaitų, kurios metu galima daug diskutuoti.
Juste

Standartinė jevage » 2012 Kov 09, 22:44

Nepritarčiau Grupiokei vienu klausimu... Tikrai ne visos sugeba nepriimti kritikos. Vienos paskaitos metu labai aiškiai pasirodė, kas nemoka priimti kritikos... :) Bet kaip kažkas minėjo, darbas grupėse tikrai duoda labai didelį minusą - konkurenciją. Šiaip, mano akim žiūrint, kiekviena mergina mūsų grupėje ir taip jau savaip viena su kita konkuruoja, bet tas darbas grupėje dar labiau tai sustiprina. Bet tiek to. :D Dar vienas minusas man pasirodė tas, kad grupėm suskirstė dėstytoja, o ne mes pačios, nes bendravimas mūsų su visomis kitomis merginomis tikrai nėra vienodas. Su vienom bendraujam labiau, su kitom - mažiau. O jeigu papuolei į tokią grupę, kurioje merginos, su kuriomis mažiau bendrauji, tai ne viską gali taip paprastai išanalizuoti ir padaryti bendras išvadas. Aišku, laikas parodys, kaip sekėsi dirbt ne savo noru pasirinktose grupėse, bet nemanau, kad čia geras sumanymas.
jevage

Kitas

Grįžti į Jaunojo mokytojo klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias