Logopedžių refleksija EES paskaitai

Re: Logopedžių refleksija EES paskaitai

Standartinė Ieva » 2012 Bir 01, 21:33

Na ką, tikrai lauktoji diena atėjo, ir egzaminas parašytas ir atvejo analizė įveikta:) kalbant apie atvejo analizę, tai man iš tikrųjų visai patiko ją daryti: ir vaiką kalbinti, nes jau labai draugiškas ir mielas atrodė, be to, ir mokytoja labai draugiška buvo, netingėjo pasidalinti savo patirtimi ir išsamiau apie mano tiriamą vaiką papasakoti, žodžiu visai geri įspūdžiai:) tik kai jau prisėdau rašyt visus duomenis susirinkus, galvoju nuo ko dabar pradėt ir kaip ką pateikt, na bet tikiuosi, kad bus gerai parašyta:)
Na, o egzaminui tikrai daug mokiausi, bet aišku kaip visada kažką turėjau pamirš, apie kažką pakankamai gerai neišmokt:D visai nepasimokiau agresiją pagrindžiančių teorijų, ir manau, kad nugrybavau apie socialinę negalią rašant:/ na puikaus rezultato nesitikiu, bet tikiuosi, kad bent jau labai nenusivilsiu sužinojus rezultatus..:)
Ieva
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012 Vas 18, 17:31

Re: Logopedžių refleksija EES paskaitai

Standartinė jevage » 2012 Bir 19, 22:10

Kaip smagu viską pabaigus ir atsiskaičius, ir sužinojus visus pažymius. 8-) Šiaip manau, kad pažymiai visai neblogi, bet, kiek yra, tiek gerai. :) Smagių visoms atostogų! ;)
jevage
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012 Vas 22, 21:16

Ankstesnis

Grįžti į Jaunojo mokytojo klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron