Logopedžių refleksija EES paskaitai

Re: Logopedžių refleksija EES paskaitai

Standartinė ees » 2012 Geg 30, 14:24

Ostapenko :D :D :D good song :D Man tai net nežinau, vaikas apie kurį rašiau analizę tai klausė ar turiu facebooka :DDD ir ar galiu duoti, kad mane pasikviestų, bet sakiau mokslo metų pabaigoj duosiu :D Šiaip tai jis dažniausiai pasakodavo apie kompiuterinius žaidimus apie kuriuos aš ne kažką suprantu :D tai kaip egzaminui, merginos, pasiruošėt? gal kas žinot reikia mokytis tas dietas, medikamentinį gydymą? ir tą PFŽ?
ees

Standartinė Versus » 2012 Geg 30, 14:31

Egzaminas, lauktasis :D, jau rytoj... labai labai bijojau, bet dabar kažkaip aprimau, gal dėl to, kad du moduliai jau galutinai įvertinti:D na manau reikia kartotis viską iš dalomosios medžiagos. Jei mokėsim tiek, egzaminas išlaikytas:D EES dalykas įdomus, toks ne sausas kalimas, tai ne taip sudėtinga ir skaityti apie jį, mokytis. Tiek , kad labiausiai "stresuojame" dėl tos nežinomybės :) Manau , viskas bus gerai :p
Versus

Standartinė ees » 2012 Geg 30, 14:40

Aha, ir vat tos modelius man sunku paaiškint (tie ekosisteminis, kognityv.). Šiaip tai gerai sakai nesausas mokslas. O pvz. jums nebūna, kad labiau atkreipiat dėmesį būdamos viešose vietose į vaikus, kurie elgiasi kažkaip išskirtiniau?
ees

Standartinė Versus » 2012 Geg 30, 14:46

Tai savaime aišku, kad į tokius vaikus ir yra atkreipiamas dėmesys, nes jie, elgdamiesi kitaip, išskirtinai, ir siekia to dėmesio, siekia patraukti kitų žvilgsnius.
Žinot, dar prieš gerą pusmetį, kur nors viešumoje pamačiusi mamą su vaiku, kuris elgiasi nepriimtinai, pagalvočiau "siaubas, kokia motina, kaip vaikas gali taip elgtis, neišauklėtas ir pan.." , žinoma būčiau nuteisusi motiną, kaip ir daugelis kitų aplinkinių. Dabar, po EES kurso, aš į tokią situaciją gebėčiau pažvelgti kiek kitu kampu...Pabandyčiau suprasti mamą, kuriai ir taip sunku jog turi tokį vaiką ir ji vis dėl to nekalta, nenusipelnė aplinkinių teisimo ir jau tikriausiai yra pavargusi...Auginti "kitokį" vaiką yra iššūkis tėvams, o mums, būsimiems specialiesiems pedagogams, bus iššūkis tokį vaiką ugdyti :)
Versus

Standartinė ees » 2012 Geg 30, 14:56

Aš tai va ne perseniausiai buvau kirpykloj ir atėjo mama su dviem vaikas, tai mažesnysis, kokių 6 metų tikrai turi aktyvumo sutrikimą (na bent taip labai atrodė), jis bėgiojo spyrė kirpėjai, vos nenumetė, tokios vazos, na darė, bet ką. Tai mama jau jį ten paėmė pasisodino apibarė, bet mačiau, kad ji jautė gėda, nes visi žmonės žiūrėjo, buvo apstulbę. Tačiau, kai vaiką pasodino kirpti, tai jis, toks išsigandęs liko, ramus buvo labai :) Išėjus jiems, kirpėjos iškart ėmė kalbėti, kad va koks vaikas, kai duočiau per ,,subinę". Aš nieko nesakiau, bet pagalvojau jūs net nežinot, kaip čia viskas yra, ir kaip yra sunku ir kad jam pabarimu, ar ,, beržinė košė'' nepadeda .
ees

Standartinė studente1 » 2012 Geg 30, 15:00

o va as dabar kaip tik baigineju ta mokslini ese ir paskaiciau, kad vaiko blogas elgesys yra jo pagalbos sauksmas :D tai as irgi kazkaip atlaidziau pradejau ziureti, kai gatveje pamatau pvz isterikuojanti vaika, gal ir neturi jis jokiu sutrikimu, bet vistiek pasvarstau :))) o del egzamino tai neisivaizduoju kaip reikes suspeti ismokti viska, nes tik siandien pradesiu skaityti...tas kvailas iprotis viska pasilikti paskutinei dienai! :D
studente1

Standartinė Versus » 2012 Geg 30, 15:50

Na tikrai...:) po to sakysi, kad pritrūko tik vienos nakties :D Na o šiaip, manau, kad viskas rytoj bus gerai, ir gavusios rezultatą nenusiminsim :)

EES paskaitos man buvo labai naudingos, sužinojau daug ir įdomaus :p paskaitos neprailgo, nes buvo įvairių veiklos rūšių - darbas grupėse, savarankiškai,konkretūs atvejai, filmukai ir panašiai. Realiai šį pusmetį man patikusios ir kuriose daugiausiai sužinojau informacijos paskaitos buvo tik dvi :D Elgesio ir emocijų sutrikimai ir mokymosi sutrikimai :roll: . Šiose paskaitose man patiko mokymosi metodai, dėstytojų išradingumas, sugebėjimas įdomiai ir aiškiai išdėstyti modulį. Asmeniškai man, nebuvo sunku ir nuobodu paskaitose, laikas bėgte prabėgdavo. Galbūt dėl to, kad laikas greičiau prabėga tuomet, kai ir studentas yra įtraukiamas į veiklą paskaitos metu. Nesuprantu tokių dėstytojų, kurie tiesiog atsistoja prieš auditoriją ir tiesiog 1,5 valandos tarsi išberia informaciją, kurią, realiai, tik klausydamiesi nelabai įsimename... :?
Tai tiek. Dėkoju visoms už diskusijas , kolektyvišką darbą ir tai, kad padėjome viena kitai geriau suprasti ir išmokti ;)
Versus

Standartinė ees » 2012 Geg 30, 16:41

Taip ees paskaitose nebuvo nuobodu, ir darbai grupėse geras,manau, dėstytojos pasirinkimas. Na ką žiūrėsime, kaip rytoj čia seksis, nes man tai kažkaip niekas nelenda i galvą. Sėkmės merginos :)
ees

Standartinė jevage » 2012 Geg 30, 17:07

Nesijaudinkit, panelės, viskas bus gerai :) Man kažkodėl atrodo, kad egzaminas nebus labai sunkus, gal dėstytoja nenuskriaus mūsų :) Kažkas diskutavo apie vaikus, sutiktus gatvėj. Nu nežinau, aš tokių kažkaip nepastebiu :D Jei vaikas laksto, tai neįtarinėsi iškart hiperaktyvumo, o daugiau kažkokių veiksmų nepastebiu. Gal tik šiaip užsižiopsojus vaikštau :oops: Egzaminui ruoštis ŽIAURIAI DAUG MEDŽIAGOS. BET... Išmoksim, parašysim ir viskas bus labai liuks. Tik pats tas laukimas veikia, ta nežinomybė, kai neaišku, kas bus tam egzamine...Nu bet tiek to, einu mokytis, iškart linkiu jums sėkmės, nes jos tikrai prireiks :D
jevage

Standartinė Kolege » 2012 Geg 31, 19:56

Na štai ir išaušo toji dienelė, kada pagaliau susidorojau su visais darbais ir egzaminą parašiau.. :D Aišku, egzaminas tikrai nepasirodė lengvas buvo kur teko pagalvoti, dabar tik įdomu kokie rezultatai bus :) Taigi, visom sėkmės ir kituose egzuose ;)
Kolege

AnkstesnisKitas

Grįžti į Jaunojo mokytojo klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias