Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė Renata1992 » 2012 Vas 24, 13:00

labas, čia išsako savo ispūdžius judesio korekcijos specialybės studentai:)
Renata1992
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012 Vas 24, 12:55

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė Renata1992 » 2012 Vas 24, 13:10

Per vakar vykusią paskaitą vyko grupinis darbas, kiekvienai grupei reikėjo pristatyti po viena media, kurioje būtų akivaizdus elgesio ir emocijų sutrikimas. Buvo visai smagu ir labai įdomu, nes pademontravus savo filmukus buvo galima juos kritikuoti ir aiškintis kas atitiko temą, o kas ne. Manau, kad tai yra labai svarbu paskaitose, nes tada tampa aišku, kas buvo blogai ir ką reikėtų tobulinti. Nepasakyčiau, kad ši paskaita man būtų pati įdomiausia, bet kai šitaip laisvai galima jaustis paskaitoje ją priskirčiau į mėgiamų sąraša. Nebuvo nuobodžios teorijas, o dėstytoja aiškino klaidas labai geranoriškai ir nebuvo panašu, kad ji siektų būti pranašiausia, man patiko viena jos mintis, kad ji taip pat dar daug ko nežino ir kasdien mokosi iš studentų. :) Taigi vakarykštę paskaitą vertinu teigiamai :)
Renata1992
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012 Vas 24, 12:55

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė asta92 » 2012 Vas 24, 13:27

Iš pardžių net nesuvokiau ką reiškia elgesio ir emociniai sitrikimai. Galvojau, kad tai paprasti dalykai, pvz., kai vaikas nieko neklauso, isterikuoja, mušasi ir t.t.
Taigi dėstytoja buvo uždavusi surasti kokius nors filmukus arba filmus, kurie parodytų kažkurį iš šitų sutrikimų. Darant š darbą buvo daug diskusijų, spelionių ar tai tinka, ar tai nepaviršutiniška, ar bus gerai, kaip reaguos kiti. Tiesą sakant galvojau, kad vakarykštė paskaita bus nuobodi, nes turėjome aptarainėti grupių darbus, tačiau viskas buvo atvirkščiai, buvo tikrai idomu :)
Per pristatymus daug sužinojome apie įvairius sutrikimus, taip pat ir dėstytoja su mumis diskutavo ir paaiškino mūsų klaidas ir galima sakyti, kad po šois paskaitos sužinojau daug daugiau ir tikiuosi, kad šitokių paskaitų bus ir daugiau :D
asta92
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012 Vas 24, 13:01

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė Donata » 2012 Kov 03, 20:38

Sveiki Visi!!! sužinojusi, kad antrame pusmetyje bus elgesio ir emocijų sutrikimai, pagalvojau na, kas čia dabar per paskaita bus. Pavadinimas lyg ir įdomus... Nuo pat pirmosios paskaitos dėstytoja mane sudomino pradėjusi pasakoti kas tai yra, ką mes galvojame apie tai. Aš asmeniškai apie šiuos sutrikimus nebuvau girdėjus, tad maniau, kad tai paprasčiausiai gali būti judrių vaikų sukelti veiksmai ir tiek, tačiau pasirodo kaip viskas yra rimta, negu gali pasirodyti. Man ši paskaita labai įdomi, tad manau ir tikrai tikiuosi, kad labiau susipažinsiu su šiais sutrikimais artimiau :)
Donata
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012 Kov 03, 20:19

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė Ruta » 2012 Kov 03, 21:05

Iki šiol nežinojau kas yra EES, tačiau dėstytojos dėka ėmiau suvokti esminius ir specifinius bruožus ir skirtumus. Manau gautos žinios bus naudingos visą studijų laikotarpį ir po jų, jau dirbant ar tęsiant studijas aukštesnėje pakopoje. :) Linkiu sėkmės visiems besimokantiems!
Noriu pasidžiaugti šauniu grupių pristatymu ir diskusiju nauda mums visoms ;) Sveikinu gavus pirmuosius įvertinimus! :)
Ruta
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012 Kov 03, 20:57

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė Studente » 2012 Kov 04, 22:54

Po pirmosios užduoties paskyrimo iškilo dar daugiau klausimų nei jų būta anksčiau. Klestint informacinėms technologijoms rasti medijų bet kokia tema iš pažiūros atrodo vieni juokai. Tačiau, kai dėstytoja įpareigojo mus, susiskirsčius į grupes, rasti video medžiagos apie EES iškilo nemažai sunkumų. Turinčios tik galimų elgesio ir emocijų sutrikimų sąrašą su abstrakčiais jų aprašymais bei 0 įgūdžių šiuos duomenis taikant praktiškai kone kiekvieno pasirinkto filmo veikėjo elgesyje įžvelgėme ir priskyrėme EES. Bet, suprantama, taip švaistytis sutrikimais nepridera. Išties buvo apmaudu, kad nepavyko susidoroti su šia užduotimi tinkamai, bet ši patirtis ir įdomi diskusija su grupiokais bei dėstytoja, manau, bus tik į naudą. Neveltu sakoma - iš klaidų mokomasi.
Studente
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2012 Vas 23, 16:29

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė ramune » 2012 Kov 05, 21:37

Sveiki mielieji! Taigi šiame forume turiu išsakyti viską, ką galvoju? puiku;) Manau, kad ši paskaita ištikrųjų labai įdomi, bet taipogi ir sudėtinga. Ta užduotis, kur reikėjo surasti video ir priskirti sutrikimus tikrai nuvylė. Atrodo, paskaitai kas tie elgesio ir emocijų sutrikimai, ir žiūri, kad tinka jie bene visiems ;D Tikiuosi įgyti daugiau praktikos ir suprasti, kas gi tie elgesio ir emocijų sutrikimai ir kas jiems būdinga.
ramune
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2012 Kov 05, 21:29

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė Studente » 2012 Kov 05, 23:36

Prisipažinsiu, prieš trečiadienio paskaitą maniau, kad hiperaktyvumas anoks čia sutrikimas, ar tuo labiau liga. Pasak manęs, tai tik tam tikras energingas, impulsyvokas elgesys, kuris laikui bėgant išaugamas. Bet pasirodo, jog tai išties rimta problema. Šį sutrikimą turintys vaikai, net nenorėdami atkreipia mūsų dėmesį, neretai suerzindami ar sukeldami kitas, dažniausiai neigiamas emocijas. Mes linkę teisti šiuos vaikus ir ypač tėvus, kurie anot mūsų nesugeba tinkamai auklėti vaikų. Ši paskaita padėjo suprasti, jog mes privalome būti solidarūs ir priimti vaikus bei suaugusiuosius, nesvarbu kokių sutrikimų jie turėtų :)
Studente
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2012 Vas 23, 16:29

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė Studente » 2012 Kov 08, 23:10

Kas gali būti geriau, nei po triūso ir komandinio darbo sulaukti puikaus įvertinimo! :) Smagu ne vien gauti pažymį, bet ir pats to pažymio uždirbimo procesas. Manau, mūsų grupelė suprato kokiu metodu turime dirbti. Juk sakoma: "Kai mes kartu - mes jėga!" :D Vien pasiskirsčius grupėje dar mažesnėmis grupelėmis ieškant informacijos įvairiuose šaltiniuose sutaupėme daug laiko, o ką jau kalbėti apie grupinį straipsnio analizavimą. Džiaugiuosi teik savo, tiek kitos grupės darbu, nes pristatinėjant atliktas užduotis ir intensyviai diskutuojant apie jas ne vien sulaukėme gerų įvertinimų, bet ir įgijome daug naudingų žinių. Tikiuosi kito pratybos bus taip pat įdomios.
Studente
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2012 Vas 23, 16:29

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė ramune » 2012 Kov 09, 14:23

Pagaliau! viskas tobula!;)) aukščiausias įvertinimas;) o ar galėtų būt kitaip? juk šitaip vargom: dvi prie internetiniu puslapiu sėdi ieško, keturios bibliotekoj po knygas landžioja, o kur dar triūsas, kol išklausėm;D Ir miegas ima ir valgyt norėt pradedi, o dar tik pirma puslapi mūsų kantrioji seniūnė perskaitė;D Buvo graudu vienom į kitas žiūrėt;D Pasibaigus žiauriausiam etapui, to sunkaus straipsnio skaitymui reikia išsiaiškinti nežinomus žodžius;d Dabar džiaugiuos, kad per tokiu darbus dirbant grupėm sužinai daug naudingų dalykų, sąvokų. Dabar jau žinau, kas ta mišri populiacija, kas tas hyperaktyvumas, nes apie tai jau daug kalbėta. Manau, kad šios studijos ir ši paskaita padės mums tapti daug žinančiais išmanančiais ir būsim susidūrę su viskuo. Dar norėčiau pridurti, kad tas išskirstymas komandų bus naudingas, kad nesusidarytų dvi priešiškos grupės;) gero svaitgalio mielieji;)
ramune
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2012 Kov 05, 21:29

Kitas

Grįžti į Jaunojo mokytojo klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron