Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė akela » 2012 Geg 11, 20:53

Sveiki, labia džiaugiuosi pagaliau parašiusi koliokviumą:). Jau ne kartą ruošiausi ir pagaliau atsiskaičiau. Džiaugiuosi, kad laiku pastebėjau, kad atsakinėju ne į tą klausimą. Tikiuosi parašiau gerai.
Per paskutinę paskaitą sužinojau tiksliau, kaip reiktų rašyti atvejo analizę. Dabar nemažai kas pasidarė aiškiau ir supratau, kad dirbu teisingai, na liko dar nemažai, bet pradžia visai nebloga. Tik šiek tiek abejoju ar pasirinkau tikrai tinkamą atvejį... Labai norėčiau suspėti padaryti iki seminaro ir išdrįsti pristatyti savo darbą, tada iškarto viskas būtų aišku ir ramiau galėčiau ruoštis egzaminui :)
akela

Standartinė Ruta » 2012 Geg 12, 19:47

Sveikos visos ;) skaičiau mintis apie suskirstymą i grupes ir manau, kad jis buvo naudingas, tačiau kiekvieną užduotį galėjome skirstytis į vis kitokias grupes, neatsižvelgiant kas su kuo nori dirbti ar nenori, nes su keliom mergaitėm iš grupės, vien dėl jų lokacijos vietos, išvis nesu dirbus nei per EES, nei per kitas paskaitas :)
Ruta

Standartinė Ruta » 2012 Geg 12, 19:54

Norėjau taip pat visų paklausti,ar ruošiatės pristatinėti atvejo analizę? ;)
Ruta

Standartinė Ruta » 2012 Geg 15, 00:14

Sveikos Judesiukės :) Ruošiatės egzaminams? Randat laiko ruoštis analizės pristatymui? Labai džiaugiuosi, kad paskaitos metu išsiaiškinau kokia analizės struktūra, ko iš manęs reikalauja :) Pamenu varčiau studentės bakalauro darbą ir įsivaizdavau, kad kažkada ir mes tokius rašysim. Puiku, kad jau dabar išmoksim tai ko reikės ateityje :) Dėl pristatymo - pristatyti nedrįstu, bet manau tai būtų labai naudinga mums visoms ;) Na o dabar linkiu sėkmės SENSORIKOS egzamine. :!:
Ruta

Standartinė Svetima » 2012 Geg 20, 14:20

Studente rašė:
Svetima rašė:Sveiki, sakykit kaip ten yra su ta esė, ten medžiaga tik iš straipsnių ar ir iš knygų turi būt? beje gal kas žinot kiek šaltiniu privalo būt? kažkaip nepaklausiau dėstytojos kai buvo proga :(

Labas ;) Ne vien straipsniais, bet ir knygomis gali naudotis;) Kuo daugiau "rimtų", t.y. mokslinių šaltinių, tuo geriau, bet jei neklystu 5 kaip minimumo tikrai pakaktų ;)

Labai ačiū:-) kas jums sunkiausia ruošiant atvejo analizę? Man asmeniškai, baisiausia jog padarysiu klaidą apipavidalinant darbą (na tarpai tarp eilučių, paraštės ir kt.) gal kas pamenat kiek už tai sakė balo numuš?
Svetima

Standartinė Svetima » 2012 Geg 20, 14:27

Ruta rašė:Norėjau taip pat visų paklausti,ar ruošiatės pristatinėti atvejo analizę? ;)

Ta prasme pristatinėt? Ją reikės pateikt raštu, ar raštu ir skaidrėm? Nes aš kažkaip maniau kad tik raštu atiduosim:) O ruošimasis tai tik toks kad rašau, taisau, vėl rašau, iš pradžių prisirinkau straipsnių, bet pasirodė labai sunku iš jų cituoti ir percituoti kitų autorių citatas tai pasiėmiau dar ir knygų keletą, iškart pasijautė skirtumas,ir skaitant knygas lengviau suprasti bent jau man viską, nei straipsnius nes ten dažnai būna viena eilutė esmės ir trys eilutės pavardžių :D tai labai blaško norint sukaupti dėmesį :)
Svetima

Standartinė asta92 » 2012 Geg 20, 22:55

Sveikos:) Iš pradžiū galvojau, kad atvejo analizę parašyti bus iš ties sunku, tačiau kai dauguma aptarėme ir pasiklausėme dėstytojos apie esės struktūrą, ji man pasidarė panaši į mokymosi sutrikimų "Atvejo analizę". Rašydama esė mėginsiu į tai atsižvelgti, bet to kašką minėjot, kad kitą paskaitą bus galima pristatyti darbą ir pasitaisyti. Tiesą sakant, nedrįstų taip padaryti ir manau, kad darbą atnešiu tik per egzaminą. Tad linkiu sekmės rašant darbą. :) ;)
asta92

Standartinė Usne » 2012 Geg 26, 11:52

Vis iš galvos neišeina paskutinė EES paskaita. Buvo įdomu klausytis apie autistukus. Gaila, kad EES programoje nėbuvo nieko panašaus šį semestrą. Pati ėmiau svarstyti apie praktiką užsienyje, nors prieš tai buvau 100 procentų įsitikinus, kad to nenoriu. Pasidžiaugsiu... Buvo tikrai įdomiau nei tikėjausi, tik gaila, kad teko anksti išeiti ir neišklausiau paskaitos iki galo. Tikiu, kad ji visa buvo tokia pat įdomi kaip ir pradžia.
Usne

Standartinė Donata » 2012 Geg 28, 18:14

sveikos judesiukės ;) na kaip, egzaminui ruošiatės? viską mokat? :D aš tai asmeniškai išsigandau kad bus tiek daug klausimų :o tikiuosi, kad perlaikyti nereikės ir visi išlaikysim :))) sėkmės Visoms!
Donata

Standartinė akela » 2012 Geg 29, 15:19

Sveiki, noriu pasidalint savo įspūdžiais apie paskutinę paskaitą. Pirmiausiai noriu pasakyti, kad paskaita tikrai patiko. Labai sudomino paskaitos viešnia, kuri pristatė savo atliktą praktiką Airijoje. Buvo smalsu ir įdomu klausytis, kaip ji dalinosi savo įspūdžiais. Labiausiai patiko išgirsti jos asmeninę patirtį tame cente (kokiose situacijose jei teko dalyvauti, kaip ji elgėsi, kokie sunkumai buvo iškilę, kaip jei pavyko susidoroti su problemomis, kaip susibendravo ir kaip bendravo, ką veikė su vaikais ir jaunuoliais) Taip pat buvo įdomu sužinoti ir apie tokį centą, kaip jis veikai, jo sistemą. Labai nustebino, kad ten daugiausiai dirba jauni žmonės, atrodo, tikrai turėtų būti smagu dirbti, jei tave domina tokia veikla. Keista buvo sužinoti, kad labai sudėtinga yra su seneliais ir vyresnio amžiaus žmonėmis. Man atrodė, kaip tik su jais turėtų būti gana parasta bendrauti... Užbaigiant savo mintis norėčiau pasakyti, kas ši paskaita buvo man asmeniškai vertinga, nes tokie žmonių pavyzdžiai, kurie dalinasi savo patirtimi ir kuri man atrodo labai įdomi, mane asmeniškai skatina mokintis, įgyti daugiau žinių toje srityje.
akela

AnkstesnisKitas

Grįžti į Jaunojo mokytojo klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias