Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Re: Judesio korekcijos refleksija EES paskaitai

Standartinė akela » 2012 Geg 31, 19:23

Na ką, pagaliau viskas atsiskaityta, atvejo analizė atiduota, egzaminas parašytas 8-) . Nors taip norėtųsi pasakyti – išlaikytas. Bet dabar jau nieko nepakeisi, kiek išmokai, kiek įdėjai pastangų, ką parašei, dabar viskas paaiškės... Žinoma labai tikiuosi, kad rezultatai mane džiugins. Juk atrodo paskaitos lankytos, seminarams ruoštasi tai ir rezultatų norisi gerų. Nors egzaminas nebuvo labai jau paprastas. Šiek tiek pradžioje išgąsdino tokia gausa klausimų, bet pradėjus rašyti neatrodė jau jų tiek daug. Be to kai kuriuos klausimus gana sunkiai supratau, kai kas atrodė neaišku, ką tiksliai reikia parašyti, kai ko ir neatsakiau...na belieka laukti rezultatų, linkiu, kad visas jie džiūgintų ;) O pabaigai norėčiau pasakyti, kad buvo visai įdomus kursas :)
akela

Standartinė Usne » 2012 Geg 31, 22:12

Pagaliau... Viskas... Kad ir kaip atrodo buvo sunku ir kaip nieko neparašiau, bet viskas... žvėriškai sunki diena... Bet baigėsi. Pagaliau baigėsi ir EES. Spėju aš tos Takeši pilies neužkariavau, bet visgi viltis neapleidžia, kad viskas bus gerai su tuo EES pažymiu. Esė parašyta, egzaminas laikytas... Beliko nurimt, susitaikyt, kad jau nieko nebepakeisiu ir kibt į darbus.. Tikiuos paskutinė bemiegė savaitė nebus bevertė...
Usne

Standartinė Usne » 2012 Geg 31, 22:19

Svetima rašė:Beje.. ačiū dėstytojai už galimybę rašyti į tokį forumą, galbūt čia ir nebuvo to ko jūs tikėjotės, gal nebuvo savirefleksijų tokių kokios tūrėtų būti bet mes visos tūrėjom galimybę čia pasireikšti, klausti viena kitos patarimų, pasikonsultuoti, netgi palinkėti viena kitai sėkmės :D Ačiū.

O man atrodo, kad nebuvo verta čia rašyt. Asmeniškai aš nieko nepajutau nei rašydama nei nerašydama. O ir viešai skelbt nuomonę apie mokomą dalyką ir dėstytoją... Tik naudą jaučiu, kad jei ne šis forumas tai nevaikščiočiau taip į LRSPA tinklalapį ir neskaitinėčiau visko iš eilės. bet forumas... Na.. kiekvienam savo.
Usne

Ankstesnis

Grįžti į Jaunojo mokytojo klubas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių