sauktukas-1

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijoje 2018 m. gegužės 22 d. sudaryta darbo grupė ikimokyklinio ugdymo auklėtojų ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų, pagalbos mokiniui specialistų darbo apmokėjimo nuostatoms įvertinti. Per šešis mėnesius, atsižvelgiant į etatinio mokytojų, pagalbos mokiniui specialistų darbo apmokėjimo modelį, darbo grupė turi peržiūrėti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų, pagalbos mokiniui specialistų etatinio darbo apmokėjimo nuostatas ir inicijuoti teisines prielaidas sutartoms nuostatoms įgyvendinti. Lietuvos Respublikos specialiųjų pedagogų asociacijai darbo grupėje atstovauja specialusis pedagogas, logopedas Dainius Mauricas.  Pirmas darbo grupės posėdis įvyko birželio 12 d.  Sekantis darbo grupės susitikimas numatomas liepos 12 d.

Skaityti daugiau...

Gerbiami kolegos,

Kviečiame Jus bendradarbiauti su Šiaulių universiteto Specialiosios pedagogikos katedra populiarinant specialiojo pedagogo ir logopedo profesiją.

Būtų puiku, jei sutiktumėte apsilankyti bent vienoje gimnazijoje ir pasisiūlytumėte supažindinti abiturientus ar jų tėvus su specialiojo pedagogo ir logopedo profesija, pristatytumėte jos privalumus, karjeros galimybes.

Pageidaujančius tapti Specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programos ambasadoriais ir aptarti konkrečius žingsnius, prašome susisiekti su doc. dr. Renata Geležiniene (el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ; tel. 8 686 85708) arba su lekt. dr. Laima Tomėniene, el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ; tel.8 686 77611).

Pravedusiems edukacinius renginius bus išduodamos tai patvirtinančios pažymos.

 

sauktukas-1

Šiaulių universitetas siūlo dviejų dienų mokymus „Agresijos prevencija ir valdymas“, kuriuos veda
aukštą kvalifikaciją ir praktinę patirtį šioje srityje turintys dėstytojai: doc. dr. Renata Geležinienė ir doc. dr. Rolandas Paulauskas. Docentai yra sertifikuoti tarptautinės organizacijos Krizių prevencijos instituto (Crisis Prevention Institute – CPI, http://www.crisisprevention.com) dėstytojai. Krizių prevencijos instituto administraciniai centrai yra JAV ir Jungtinėje Karalystėje.

Daugiau informacijos >>>

 

sauktukas-1

2018 m. balandžio 4–5 d. Alytuje vyks švietimo inovacijų paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Pagrindinė šių metų parodos kryptis – ugdymo turinio atnaujinimas.

Parodoje vyks daugiau kaip 100 nemokamų renginių mokytojams ir mokyklų vadovams. Su parodos lankytojais savo patirtimi dalysis ir lektoriai iš užsienio.

Parodoje veiks stendai, kuriuose bus pristatomos ugdymo(si) priemonės, įrankiai ir edukacinės programos.

Svarbi informacija:

  • Paroda – nemokama! Registracija į norimus renginius. Rezervuokite vietas, nes jų skaičius ribotas! Jūsų patogumui yra sukurta paieškos sistema pagal tiksline auditoriją.
  • Jei esate „Ugdymo sodo“ vartotojas ir Jums reikalinga pažyma už dalyvavimą parodoje – bet kuriuo metu užsiregistruokite atvykę į parodą.
  • Parodos renginių programa ir informacija: https://regionine.ugdome.lt/
Organizatoriai: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, Alytaus miesto savivaldybė ir Alytaus šv. Benedikto gimnazija.

 

 

 

 

sauktukas-1

Kviečiame specialiųjų mokyklų atstovus teikti paraiškas vykti į programos „Erasmus+“ teminį seminarą Lenkijoje.

2018 m. gegužės 9-13 d. Lenkijoje, Miedzeszyn mieste (netoli Varšuvos) vyks „Erasmus+“ 2-ojo pagrindinio veiksmo teminis seminaras „S2S (school to school) partnerships – how to plan an excellent project for special schools”. Seminarą organizuoja lenkų nacionalinė „Erasmus+“ agentūra (Foundation for the Development of the Education System).

Kas gali dalyvauti: specialiųjų mokyklų vadovai bei mokytojai, kurie ateityje planuoja įgyvendinti 2-ojo pagrindinio veiksmo mokyklinių partnerysčių projektus.

Paraiškas teikti galima iki kovo 12 d.

Skaityti daugiau...

 sauktukas-1  Naujos mokymo priemonės.

Skaityti daugiau...

BINGOSkaityk rasyk_ismok Mokymo priemonės ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams.

Skaityti daugiau...

ABA

Kviečiame praktiškai pažinti ABA – taikomąją elgesio analizę.

Skaityti daugiau...

logo sgnsf  2015 m. lapkričio 12 d. vyko Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto praktinė konferencija „ALUMNŲ IDĖJOS SOCIALINĖS GEROVĖS PRAKTIKAI“ 

Skaityti daugiau...

sauktukas-1

Panevėžio lopšelio–darželio „Kastytis“ specialiosios pedagogės, logopedės, Lietuvos Respublikos specialiųjų pedagogų asociacijos narės Justinos Kedytės įspūdžiai iš programos „eTwinning“ tarptautinio profesinės raidos, kontaktinių partnerių paieškos seminaro

Skaityti daugiau...