skelbimas

Akmenės rajono Akmenės gimnazija vasario - balandžio mėnesiais vykdys tarptautinį projektą ,,Velykų papročiai“ ir projekto kūrybinių darbų virtualią parodą, skirtą  6-15 metų mokiniams. Kviečiame specialiuosius pedagogus, logopedus, priešmokyklinių grupių auklėtojus, bendrojo lavinimo ir specialiųjų mokyklų pedagogus dalyvauti projekte.

Daugiau apie projektą:

http://kristianaweebly.weebly.com/velyk370-papro268iai.html

 

 

 

sauktukas-1

2019 m. spalio 4 d. kviečiame  socialinius pedagogus, specialiuosius pedagogus, socialinius darbuotojus, specialistus, ugdančius  emocijų, elgesio ir mokymosi sunkumų turinčius mokinius, dalyvauti Šiaulių universiteto Edukologijos instituto organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje - praktinėje konferencijoje "Mokinių, turinčių emocijų, elgesio ir mokymosi sunkumų, išmanusis mokymosi motyvacijos intervencijos modelis“


Registracija į konferenciją  >>>

Skaityti daugiau...

sauktukas-1

Ugdymo plėtotės centras kviečia bendrojo ugdymo mokyklas dalyvauti atrankoje inovacijoms išbandyti ir kartu tobulinti bendrojo ugdymo mokytojų dalykines ir bendrąsias kompetencijas, būtinas ugdymo turiniui formuoti, įgyvendinti pedagogų kvalifikacijos tobulinimo sistemą.

Galite rinktis ir išbandyti šias inovacijas, pritaikomas:
kalbų ugdymo procese;
matematikos ir IT ugdymo procese;
gamtos mokslų ir kūno kultūros ugdymo procese;
socialinio ir dorinio ugdymo procese;
menų ir technologijų ugdymo procese;
pradinio ugdymo procese;
specialiojo ugdymo (vaikų, turinčių elgesio ir emocijų bei autizmo spektro sutrikimų) procese.

Plačiau >>>


 

 

 

 

 

Specialioji pedagogika_ir_logopedija_bakalauras1

sauktukas-1 Klausimynas "Šeimos aplinkos poveikį žmonių turinčių ASS (autizmo spektro sutrikimus) ugdymui"

Skaityti daugiau...

sauktukas-1

2019 m. spalio 23-25 d. Briuselyje vyks mokymai. Tema „Empowering multilingual families“.

Viena iš kviečiamų tikslinių  dalyvių grupių – pagalbos mokiniui specialistai (logopedai, specialieji pedagogai).

Daugiau informacijos galima rasti čia >>>

 

 

 

sauktukas-1

Fotografija, kaip priemonė, ugdant negalią turinčių asmenų saviraišką

(Dienos centro atvejo analizė) 

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro spec. pedagogė Eglė Trepeikytė

 

 

 

sauktukas-1

Naujų žinių apie autizmą galime įgyti dalyvaudami gimtadienio šventėje: pažinkime, kad padėtume. Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ ir Šiaulių universiteto Specialiosios pedagogikos katedra pristato edukacinį trumpametražį filmą „Gimtadienio šventė“

Skaityti daugiau...

Gerbiami kolegos,

Kviečiame Jus bendradarbiauti su Šiaulių universiteto Specialiosios pedagogikos katedra populiarinant specialiojo pedagogo ir logopedo profesiją.

Būtų puiku, jei sutiktumėte apsilankyti bent vienoje gimnazijoje ir pasisiūlytumėte supažindinti abiturientus ar jų tėvus su specialiojo pedagogo ir logopedo profesija, pristatytumėte jos privalumus, karjeros galimybes.

Pageidaujančius tapti Specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programos ambasadoriais ir aptarti konkrečius žingsnius, prašome susisiekti su doc. dr. Renata Geležiniene (el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ; tel. 8 686 85708) arba su lekt. dr. Laima Tomėniene, el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ; tel.8 686 77611).

Pravedusiems edukacinius renginius bus išduodamos tai patvirtinančios pažymos.

 

sauktukas-1

Šiaulių universitetas siūlo dviejų dienų mokymus „Agresijos prevencija ir valdymas“, kuriuos veda
aukštą kvalifikaciją ir praktinę patirtį šioje srityje turintys dėstytojai: doc. dr. Renata Geležinienė ir doc. dr. Rolandas Paulauskas. Docentai yra sertifikuoti tarptautinės organizacijos Krizių prevencijos instituto (Crisis Prevention Institute – CPI, http://www.crisisprevention.com) dėstytojai. Krizių prevencijos instituto administraciniai centrai yra JAV ir Jungtinėje Karalystėje.

Daugiau informacijos >>>