Erasmus patirtis – Belgija (Antverpenas). Asta Matuzevičiūtė. Erasmus patirtis – Belgija (Antverpenas). Asta Matuzevičiūtė.

Erasmus - tai puiki galimybė studentams, kurie nori pasiimti kuo daugiau iš gyvenimo ir pasinaudoti visomis jo teikiamomis galimybėmis naujo bei paįvairinti savo studijas.

 

Po ilgų dvejonių nusprendžiau ir aš pasinaudoti šita galimybe, sudalyvauti šioje mainų programoje (ir tikrai, tikrai nesigailiu, o atvirkščiai labai džiaugiuosi savo priimtu sprendimu), kurioje įgijau naujos patirties, įvertinau studijas kitoje šalyje, „perlipau" per save, susipažinau su naujais žmonėmis, išmokau savarankiškumo, nes viską reikėjo susirasti pačioms, savo jėgomis bei puikiai praleidau laiką.

Kelionė į Belgiją, studijos Lessius kolegijoje ne tik suteikė man naujų žinių, patobulino mano anglų kalbos žinias, susiradau daugybę draugų iš visos Europos. Susipažinti su įvairiomis kultūromis. Belgija, multikultūrinė šalis, kurioje galima sutikti labai įvairių rasių, tautybių (sakyčiau gal net daugiau nei pačių belgų :).

Tad tvirtai sakau, rekomenduoju visiems, kas turi galimybę sudalyvauti Erasmus mainų programoje, privalo ja pasinaudoti! Tas 5 mėnesių laikotarpis tikrai man paliko neišdildomų įspūdžių (aišku buvo visko ir šilto ir labai, labai daug šalto, bet tas ir užgrūdino, suteikė daug pasitikėjimo savo jėgomis). Neapsakomas jausmas žiūrint nuotraukas prisiminti tas dienas ten, draugišką bei nuoširdų dėstytojų bendravimą, žmonių laimingus veidus gatvėje, jų paslaugumą ir dar daugybę neapsakomų dalykų.

 

Asta Matuzevičiūtė.

 

Erasmus patirtis – Belgija (Antverpenas). Asta Matuzevičiūtė. Erasmus patirtis – Belgija (Antverpenas). Asta Matuzevičiūtė.